Inne rozgrywki » III liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Centrum Pelplin | 0:11 | LEIER Olimpico Malbork |
2014-09-14, 14:30:00 Pelplin |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
dzisiaj: 44, wczoraj: 31
ogółem: 2 314 014
statystyki szczegółowe
Dla rodziców i kibiców UKS Orzeł
a także sympatyków Kadry Pomorza U-13
podaję rywali i rozpisek meczy
CZYTAJ PONIŻEJ !!!!!!!!!!!
Młodziczki
Grupa „A”
A1 Wilki Wilkowyja
A2 Naprzód Sobolów
A3 ZSP Kluczewo
A4 GSS I Grodzisk Wlkp
A5 Sztorm I Gdynia
Grupa „B”
B1 GSS II Grodzisk Wlkp.
B2 Novy Rożdil ( Ukraina )
B3 Kadra Pomorza
B4 Victoria Sianów
B5 Sztorm II Gdynia
PIĄTEK 04.02.2011 |
| ||||||
MŁODZICZKI | |||||||
Godz. | Grupa | Drużyna | Symbol | Drużyna | Symbol | Wynik | |
9:00 | A | Wilki Wilkowyja | A1 | ZSP Kluczewo | A3 |
| |
9:12 | A | Naprzód Sobolów | A2 | GSS I Grodzisk Wlkp. | A4 |
| |
9:24 | B | GSS II Grodzisk Wlkp. | B1 | Kadra Pomorza | B3 |
| |
9:36 | B | Novy Rożdil | B2 | Victoria Sianów | B4 |
| |
9:48 | A | Sztorm I Gdynia | A5 | ZSP Kluczewo | A3 |
| |
10:00 | A | Wilki Wilkowyja | A1 | GSS I Grodzisk Wlkp. | A4 |
| |
10:12 | B | Sztorm II Gdynia | B5 | Kadra Pomorza | B3 |
| |
10:24 | B | GSS II Grodzisk Wlkp | B1 | Victoria Sianów | B4 |
| |
10:36 | A | Naprzód Sobolów | A2 | Sztorm I Gdynia | A5 |
| |
10:48 | A | ZSP Kluczewo | A3 | GSS I Grodzisk Wlkp. | A4 |
| |
11:00 | B | Novy Rożdil | B2 | Sztorm II Gdynia | B5 |
| |
11:12 | B | Kadra Pomorza | B3 | Victoria Sianów | B4 |
|
SOBOTA 05.02.2011 |
| ||||||
MŁODZICZKI | |||||||
Godz. | Grupa | Drużyna | Symbol | Drużyna | Symbol | Wynik | |
9:00 | A | Wilki Wilkowyja | A1 | Sztorm I Gdynia | A5 |
| |
9:12 | A | Naprzód Sobolów | A2 | ZSP Kluczewo | A3 |
| |
9:24 | B | GSS II Grodzisk Wlkp. | B1 | Sztorm II Gdynia | B5 |
| |
9:36 | B | Novy Rożdil | B2 | Kadra Pomorza | B3 |
| |
9:48 | A | GSS I Grodzisk Wlkp. | A4 | Sztorm I Gdynia | A5 |
| |
10:00 | A | Wilki Wilkowyja | A1 | Naprzód Sobolów | A2 |
| |
10:12 | B | Victoria Sianów | B4 | Sztorm II Gdynia | B5 |
| |
10:24 | B | GSS II Grodzisk Wlkp. | B1 | Novy Rożdil | B2 |
|
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
|